Key words sport, fotbal, ženatí vs. svobodní, SDH Kamenec
    Date and place of event20. 05. 2023
    Kamenec, hřiště
    Organizer Sbor dobrovolných hasičů Kamenec
    About eventFotbalové utkání "ženatí" vs. "svobodní", které pořádá SDH Kamenec před Poutí na Hůrku,má již dlouholetou tradici. V sobotu 20. května odpoledne se tedy utkala obě družstva v přátelském duelu. V tomto ročníku měli lepší nástup svobodní, kteří vyhráli první poločas. Podobně se vyvíjela i druhá část utkání, ale pouze do 60. minuty, kdy mladí vedli poměrem 5:2. Poté ženatí zahájili mohutný útok a srovnali stav na 6:6 v 76. minutě utkání. Závěr zápasu ovšem patřil opět mladým, kteří zvítězili 8:7. V týmu svobodných je třeba pochválit Šimona Chlebka, který vstřelil čtyři branky a ukázal, že trénink dělá mistra. Po celé odpoledne se o všechny zúčastněné starali manželé Varyšovi - za ochotnou a milou obsluhu jim patří veliký dík.
    SourceNaše obec - zpravodaj obce Holasovice, číslo 4/2023, strana 6, autor článku Miroslav Král