Počet záznamov: 1  

A three dimensional modification of the gaussian number field

  1. NázovA three dimensional modification of the gaussian number field
    Autor Haluška Ján 1954 SAVMATEM - Matematický ústav SAV
    Spoluautori Jastrzebska Malgorzata
    Zdroj.dok. Tatra Mountains Mathematical Publications. Vol. 74, issue 1 (2019), p. 63-76
    Jazyk dok.eng - angličtina
    KrajinaSK - Slovenská republika
    Druh dok.rozpis článkov z periodík (rbx)
    KategóriaADNB - Vedecké práce v domácich neimpaktovaných časopisoch registrovaných vo WOS Core Collection alebo SCOPUS
    Kategória (od 2022)V3 - Vedecký výstup publikačnej činnosti z časopisu
    Typ výstupučlánok
    Rok vykazovania2019
    Registrované vSCOPUS
    DOI 10.2478/tmmp-2019-0020
    článok

    článok

    rokCCIFIF Q (best)JCR Av Jour IF PercSJRSJR Q (best)CiteScore
    N
    rok vydaniarok metrikyIFIF Q (best)SJRSJR Q (best)
    201920180.226Q3
Počet záznamov: 1  

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.