Košík

  Odznačiť vybrané:   0
  1. NázovOn relative controllability of delayed difference equations with multiple control functions
    Autor Pospíšil Michal 1984
    Spoluautori Diblik J.
    Fečkan Michal 1960 SAVMATEM - Matematický ústav SAV
    Zdroj.dok. AIP Conference Proceedings. Vol. 1648 (2015), art. no. UNSP 130001
    KategóriaADMB - Vedecké práce v zahraničných neimpaktovaných časopisoch registrovaných vo WOS Core Collection alebo SCOPUS
    Kategória (od 2022)V3 - Vedecký výstup publikačnej činnosti z časopisu
    Typ výstupučlánok
    Rok vykazovania2015
    DOI 10.1063/1.4912420
    článok

    článok

  2. NázovTRANSFECTION OF MURINE MULTI-POTENT HEMATOPOIETIC STEM-CELLS WITH AN ESCHERICHIA-COLI DNA ALKYLTRANSFERASE GENE CONFERS RESISTANCE TO THE TOXIC EFFECTS OF ALKYLATING-AGENTS
    Autor Jelinek J
    Spoluautori Kleibl Karol 1951- SAVEXONK - Ústav experimentálnej onkológie SAV
    Margison G P
    Dexter M.
    Zdroj.dok. Carcinogenesis. Vol. 9 (1988), p. 81-87
    KategóriaADCA - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch impaktovaných
    Kategória (od 2022)V3 - Vedecký výstup publikačnej činnosti z časopisu
    Typ výstupučlánok
    Rok vykazovania1988
    nerozpoznaný

    nerozpoznaný


  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.