Vytlačiť
1. Antibandwidth of three-dimensional meshes
Autor : \q12*sav_un_auth*1 0144955 \q \q1013 sav_un_auth*0144955 \d Török Ľubomír \q SAVMATEM - Matematický ústav SAV
Spoluautori : \q12*sav_un_auth*1 0048143 \q \q1013 sav_un_auth*0048143 \d Vrťo Imrich 1953 \q SAVMATEM - Matematický ústav SAV
Zdroj.dok. : \q12**1 077550 \q Discrete Mathematics. vol. 310 (2010), s. 505-510
Kategória : ADCA - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch impaktovaných
Kategória (od 2022) : V3 - Vedecký výstup publikačnej činnosti z časopisu
Typ výstupu : článok
Rok vykazovania : 2010
DOI : 10.1016/j.disc.2009.03.029