Počet záznamov: 1
Colloquium mathematicum
Názov Colloquium mathematicum Vyd.údaje Varšava : Instytut matematyczny Polskiej akademii nauk , 2008 ISSN 0010-1354 (print)1730-6302 (online) Form.deskr. časopisy - journals, elektronické časopisy - electronic journals Roč., číslo Vol. 110 no. 2 (2008) Jazyk dok. angličtina Krajina Poľsko URL Link na zdrojový dokument Kategória publikačnej činnosti GII Katal.org. BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici Báza dát xpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ Odkazy PERIODIKÁ-Súborný záznam periodika ČLÁNKY 2008: Topological size of scrambled sets časopis
Počet záznamov: 1