Počet záznamov: 1  

A Helly theorem for functions with values in metric spaces

  1. NázovA Helly theorem for functions with values in metric spaces
    Súbež.n.Hellyho veta pre funkcie s hodnotami v metrických priestoroch
    Aut.údajeMiloslav Duchoň, Peter Maličký
    Autor Duchoň Miloslav
    Spoluautori Maličký Peter 1956- UMBFP10 - Katedra matematiky
    Zdroj.dok.Tatra Mountains mathematical publications. Vol. 44, no. 3 (2009), pp. 159-168. - Bratislava : Slovenská akadémia vied, 2009 ; Summer Conference on Real Functions konferencia
    Báza dátxpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Katal.org.BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici
    OdkazyPERIODIKÁ-Súborný záznam periodika
    nerozpoznaný

    nerozpoznaný

Počet záznamov: 1  

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.