- (Non-)expansivity in functional envelopes
Počet záznamov: 1  

(Non-)expansivity in functional envelopes

  1. Das, Tarun (Non-)expansivity in functional envelopes / Tarun Das, Ekta Shah, Ľubomír Snoha

    In Journal of Mathematical Analysis and Applications. -- San Diego : Academic Press, 2014. -- ISSN 0022-247X. -- ISSN 1096-0813. -- Vol. 410, no. 2 (2014), pp. 1043-1047

    1. functional envelopes 2. expansivity 3. manifolds

    I. Shah, Ekta
    II. Snoha, Ľubomír, 1955-
    III. Journal of Mathematical Analysis and Applications. -- Vol. 410, no. 2 (2014), pp. 1043-1047

    51
    BB301
Počet záznamov: 1  

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.