Vytlačiť
1. Topological entropy of transitive dendrite maps
Názov | Topological entropy of transitive dendrite maps |
---|---|
Aut.údaje | Vladimír Špitalský |
Autor | Špitalský Vladimír 1973- (100%) UMBFP10 - Katedra matematiky |
Zdroj.dok. | Ergodic Theory and Dynamical Systems. Vol. 35, no. 4 (2015), pp. 1289-1314. - Cambridge : Cambridge University Press, 2015 |
Kľúč.slová | topologická entropia - topological entropy transitive system exact systems dendrites |
Jazyk dok. | angličtina |
Krajina | Spojené štáty |
Systematika | 515.1 |
URL | Link na plný text |
Kategória publikačnej činnosti | ADC |
Číslo archívnej kópie | 27286 |
Kategória ohlasu | BYSZEWSKI, Jakub - FALNIOWSKI, Fryderyk - KWIETNIAK, Dominik. Transitive dendrite map with zero entropy. In Ergodic theory and dynamical systems. ISSN 0143-3857, 2017, vol. 37, no. 7 , pp. 2077-2083. SHI, Enhui - WANG, Suhua - DI, Yan. Sensitivity of dendrite maps. In Journal of mathematical analysis and applications. ISSN 0022-247X, 2017, vol. 446, no. 1, pp. 908-919 |
Katal.org. | BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici |
Báza dát | xpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ |
Odkazy | PERIODIKÁ-Súborný záznam periodika |