Vytlačiť
1. Variation on a Poincaré theorem
Názov | Variation on a Poincaré theorem |
---|---|
Aut.údaje | Beloslav Riečan |
Autor | Riečan Beloslav 1936-2018 (100%) UMBFP10 - Katedra matematiky |
Zdroj.dok. | Fuzzy Sets and Systems. Vol. 232 (2013), pp. 39-45. - Amsterdam : Elsevier B.V., 2013 |
Heslá pers. | Poincaré Jules Henri 1854-1912 |
Kľúč.slová | Poincaré recurrence theorem variácie - variations |
Jazyk dok. | angličtina |
Krajina | Holandsko |
Systematika | 51 |
Kategória publikačnej činnosti | ADC |
Číslo archívnej kópie | 27703 |
Katal.org. | BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici |
Báza dát | xpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ |
Odkazy | (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ |
Odkazy | PERIODIKÁ-Súborný záznam periodika |