Vytlačiť
1. Discrete Mathematics
Názov | Discrete Mathematics |
---|---|
Vyd.údaje | Amsterdam : Elsevier B.V. , 2002 |
ISSN | 0012-365X (print)1872-681X (online) |
Form.deskr. | časopisy - journals, elektronické časopisy - electronic journals |
Roč., číslo | Vol. 258 no. 1-3 (2002) |
Jazyk dok. | angličtina |
Krajina | Holandsko |
URL | Link na zdrojový dokument Link na zdrojový dokument |
Kategória publikačnej činnosti | GII |
Katal.org. | BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici |
Báza dát | xpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ |
Odkazy | - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika |
(1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ | |
Odkazy | PERIODIKÁ-Súborný záznam periodika |
ČLÁNKY | 2002: |
Regular embeddings of complete bipartite graphs |